top of page

Hakkımızda

HERA Danışmanlık

Şirketimiz 2010 yılında, Avrupa Birliği “Dış Ticaret ve Proje Uzmanı Yetiştirme Kursu” Projesi kapsamında 6 ay süreyle toplamda 720 saat “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi” almış genç ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur.

HERA Danışmanlık kurulduğu yıldan itibaren, AB Hibe Fonları, KOSGEB, TKDK, TÜBİTAK, İGEME, Dış Ticaret Müsteşarlığı, Kalkınma Ajansları destekleri konularında proje hazırlama, yürütme ve danışmanlık hizmetleri yürütmek üzere faaliyet göstermektedir.  

HERA Danışmanlık genç, dinamik kadrosu ile hizmet vermekte olup yenilikçi bir vizyona sahip ve sürekli gelişime inanan tüm kurum ve kuruluşlar için birçok farklı fırsat mevcut olduğunu bilmektedir. Yenilik ihtiyacı ve fikrinizi bir proje mantığı içinde hayata geçirmeniz ve bu kapsamda gerek ulusal gerekse uluslararası çeşitli fon kaynaklarından yararlanmanız için size destek olmayı amaçlamaktadır.  

HERA Danışmanlık olarak, firmaların İthalat İzinleri, İSİM, BARKOD, Marka Tescil Belgeleri, Yatırım Teşvik Belgeleri, Kalite Kontrol ve Sertifikasyon Sistemleri gibi çeşitli bürokratik izinlerde karşılaşacakları yorucu ve karmaşık sayılabilecek bütün işlemleri, gerekli mevzuat birikimine haiz, deneyimli ekibimizle profesyonel çözümler sunarak gerçekleştiriyoruz.

Ekibimizin, sektöre faaliyete başladıkları ilk yıllarda AB destekli “Genç İstihdamının Desteklenmesi Hibe Programı”, “Okulöncesi Eğitimin Güçlendirilmesi Hibe Programı”na yazdığı projeler desteklenmiştir.  Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere tüm Ülke genelinde sağlanan desteklerle başarımız güçlenmiştir.

Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkündür. Bu bilinçle HERA danışmanlık olarak, yenilik ihtiyacı ve fikrinizi bir proje mantığı içinde hayata geçirmeniz ve bu kapsamda gerek ulusal gerekse uluslararası çeşitli fon kaynaklarından yararlanmanız için size destek olmayı amaçlamaktayız.

Our Team

Ekibimiz

reyhan111.jfif

Reyhan ARSLAN

Özgeçmiş

Özgeçmiş

Özgeçmiş

 

ertugrul-ozturk.jpeg

Ertuğrul ÖZTÜRK

Özgeçmiş

Özgeçmiş

Özgeçmiş

Fikirlerinizi Hayata Geçirmek İçin...

Değişimi Yöneti

bottom of page